پیام فرستادن
خانه

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

ماشین آلات Mikim در ساخت مقرون به صرفه ترین تجهیزات ماشین آلات در چین شهرت خوب و بالایی به دست آورده است.mikim در سطح جهانی به عنوان یک متخصص در ارائه طراحی، مهندسی و ساخت فرآیندهای پیشرو در صنعت برای انواع ماشین آلات صنعتی شناخته شده است.هر آنچه که شما نیاز دارید، تیم حرفه ای میکیم ما می تواند ماشین های شما را برای کاربرد شما طراحی و تولید کند.

محصولات اصلی ما: دستگاه گلوله خوراک دام، دستگاه کاتر برش، دستگاه خردکن علف برای خوراک حیوانات، دستگاه قلاب قلاب و بسته بندی سیلو، دستگاه میکسر برای خوراک حیوانات، دستگاه آسیاب خوراک حیوانات، آسیاب برنج، شالیزار / برداشت گندم و غیره ...
هدف ما: ارائه بهترین راه حل، کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش به مشتریان خود.

China Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. company profile 0
ما همچنین در استان هنان به‌عنوان «شرکت پیمان‌دار و قول‌دهی» و «شرکت ایمنی تولید پیشرفته» رتبه‌بندی شده‌ایم.پس از سال ها تلاش و نوآوری، انواع تجهیزات برند «میکیم» به بیش از 130 کشور و منطقه از جمله آمریکا، روسیه، کانادا، پرو، استرالیا، بریتانیا، مالزی، اندونزی، نیجریه و ... صادر شده است. ، در همان صنایع از شهرت بالایی برخوردار است.

ما قدرت فنی و شیوه های مدیریتی قوی داریم.ما نه تنها دارای یک تیم رهبری متشکل از کارشناسان مدیریت سازمانی، طراحان و مهندسان حرفه ای مکانیک هستیم، بلکه دارای تعداد زیادی کارمند و تیم های خدمات تجارت خارجی با سال ها تجربه در صنعت مکانیک هستیم.از دیدگاه مشتری، ما می توانیم تجهیزاتی را توسعه دهیم و سفارشی کنیم که با ویژگی های کاربران محلی مطابقت داشته باشد.بهبود مستمر سطح خدمات، گوش دادن به نظرات کاربران و ادامه ارائه محصولات و راه حل های ارتقا یافته مطابق با تقاضای بازار، ماموریت ابدی ما است.

China Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. company profile 1

قدرت ضامن اعتبار است و صداقت پایه توسعه.ما نه تنها کیفیت درجه یک، خدمات عالی داریم، بلکه تجهیزات و فناوری تولید پیشرفته جهانی نیز داریم.ما صمیمانه از مشتریان جدید و قدیمی در داخل و خارج از کشور دعوت می کنیم تا به عنوان مهمان به شرکت بیایند و مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای برد-برد هستیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ماشین آلات Mikim در ساخت مقرون به صرفه ترین تجهیزات ماشین آلات در چین شهرت خوب و بالایی به دست آورده است.mikim در سطح جهانی به عنوان یک متخصص در ارائه طراحی، مهندسی و ساخت فرآیندهای پیشرو در صنعت برای انواع ماشین آلات صنعتی شناخته شده است.هر آنچه که شما نیاز دارید، تیم حرفه‌ای mikim ما می‌تواند ماشین‌های شما را برای کاربرد شما طراحی و تولید کند.mikim در سطح جهانی به عنوان یک متخصص در ارائه طراحی، مهندسی و ساخت فرآیندهای پیشرو در صنعت برای انواع ماشین آلات صنعتی شناخته شده است.هر آنچه که شما نیاز دارید، تیم حرفه ای میکیم ما می تواند ماشین های شما را برای کاربرد شما طراحی و تولید کند.

Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. Tianjin Mikim Technique Co., Ltd. Tianjin Mikim Technique Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : MIKIM

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 30000-50000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Website: https://mikimz.en.alibaba.com

Website: https://mkimm.com/